Deskové a jiné hry - Koumákův Blog

tady je blog u mne, u koumáka :) Deskové a jiné hry. Jak dopadla kancléřova číše. Jedna z mnou oblíbených deskových/karetních her. S mou nastávající jsme si tuto hru nadělili pod stromeček a musím říci, že to byla velmi dobrá volba.
koumak.net/deskove-a-jine-hry log

Hra Hive – úžasná desková hra | Tomáš Hubálek Blog: Bavte SE Přiměřeně…

Written By: Tomáš Hubálek - Jun• 27•07. Tady je ukázka z dvou her: Pokud máte rádi tahové deskové hry, hru Hive určitě zkuste.
blog.hubalek.net/item/hra-hive-uzasna-deskova-hra

Travel Blog | Deskové hry | Svět deskových her - společenské...

Travel Blog je rychlá a zábavná hra o cestování. Vaším úkolem je vybrat stát, či státy, které jsou nejvhodnější pro váš výlet, a udělat to rychleji než vaši soupeři. Kolik hranic překročíte při cestě z Francie do Ruska?
svet-deskovych-her.cz/travel-blog-p-2643.html

Hra Family Farm

Česká hra roku 2011. Naši grafici jsou vášniví fotografové, ale máme ze hry i video. . Čtěte náš blog. Martin Procházka, vizionář našeho týmu, píše o vývoji hry a komentuje události z branže. Blog je bohužel pouze v mizerné angličtině.
familyfarmgame.com/cs/hra-family-farm

Stolní (deskové) hry | Jan Drábek

Mě dostupné hry.. Lehce strategická hra, na hru je potřeba dost místa. Jen pro dva hráče, podobný princip jako původní Carcassonne, po pár hrách trochu monotóní. Středozem a Hobiti, kteří se chystají zabít draka, velice variabilní hra.
jandrabek.cz log/detail/stolni-deskove-hry

Deskové hry | Martin Koláček

perverzní desková hra Libido RX-10 a další hry. Typ hry: Karetní, ke stažení Cena: Zdarma, jen třeba vytisknout
martin-kolacek.cz/hry

WWW.HRAJEME.CZ...o hře

Hodnocení a recenze hry. Celou původní recenzi si můžete přečíst na herním webu Frodovy deskové hry.. Hra Doba kamená je příjemná desková hra pro posezení s přáteli, kteří zrovna nejsou fanatici do deskových her.
hrajeme.cz/Hrajeme/GameDetail.aspx?id_hry=1317

Frodovy deskové hry

Frodovy deskové hry – váš průvodce světem moderních společenských her. . V každé kategorii najdete dva tipy na hru.
deskovehry.blogspot.com/

Blog - Jaroslav Flejberk (blog.iDNES.cz)

Rekreační matematika, mechanické hlavolamy, deskové hry a jejich historie . Nejedná se o uzavřený turnaj v deskové hře go, ale také o zajímavou akci, kterou stojí za to ... celý článek. Hra na hory. Opustil mě manžel
jaroslavflejberk.blog.idnes.cz/

Hry a zábava...Rodinné hry | Albi...

Hledáte společenskou hru? . Osadníci z Katanu jsou legendou ve světě deskových her, která si získala přízeň milionů hráčů po celém světě. A čím tato hra jednoznačně předčí jiné deskové hry? Především variab.... Rychlá karetní hra
albi.cz/hry-a-zabava/rodinne-a-strategicke/rodinne-hry-1/